متجاوز به یکپارچگی ملی ایران، پاسخش گلوله‌ست نه گفتگو

ارسال شده در: فعالیتها | 0

با توجه به افزایش مجدد گروههای تجزیه‌طلب و گروههای وابسته به جمهوری اسلامی در کلاب هاس تصمیم گرفتیم که در یک گفتگو به شیوه درست برخورد با این گروهها در فضای مجازی بپردازیم.

در این گفتگو ابتدا به تعریف حاکمیت ملی و حق ملت یک کشور در پاسداری و حفظ تمامیت ارضی خود در برابر تهدیدات داخلی و خارجی و سپس به ادعاهای گروههای فرقه‌گرا و خطراتی که این بربرها برای منطقه و کشور ما ایران دارند پرداختیم.

در این گفتگو هموطنان میهندوست بسیاری شرکت کردند، خصوصن حضور اعضای حزب مشروطه ایران (لیبرال-دمکراتیک) از جمله آقای خسرو بیت اللهی، حامد سپهری، خانم هایده توکلی و شایان آریا و یاری آقای مقداد عسگری باعث بالا رفتن سطح گفتگو و مباحث مطرح شده گردید.

میلاد آقایی سخنران اصلی این جلسه بود و نشست را با سرود ای ایران آغاز کرد.

مشروح این گفتگو را میتوانید در کلاب گرازولوژی/بررسی گونه 57ی بشنوید.

دنبال کردن هومن یوسفی:

فعال سیاسی، مشروطه خواه، فعالیت سیاسی خود را در نوجوانی با عضویت در انجمن پادشاهی خواه در گوتبرگ سوئد در اواسط دهه ۱۹۸۰ آغاز کرد. با بازگشت به ایران بصورت مستعار نویسنده وبلاگهای مختلفی در زمینه سیاسی و اجتماعی بود و در خفقان حاکم بر ایران با هویت مخفی فعالیت خود را ادامه داد. وی با خروج مجدد از ایران هم‌اکنون ساکن کشور هلند است و با هویت حقیقی برای گسترش گفتمان مشروطه پادشاهی فعال میکند.