فدرالیسم چاره یا چاله

ارسال شده در: فعالیتها | 0

همراه با میلاد آقایی درباره فدارالیسم، مفاهیم و انواع آن و چرا فدرالیسم و سیستم حکومت فدرالی راه‌حل مناسبی برای ایران پس از جمهوری اسلامی نیست با دیگر کاربران توییتر گفتگو کردیم.

ایده مخرب حتی اگر با هدف و نیت خوب تولید و مطرح شود باز هم مخرب است و باید با آن مقابله کرد. فدرالیسم ایده مخربی‌ست که توسط گروههای ضد ایرانی و تجزیه‌طلب بعنوان پوششی برای فعالیتهای مخرب خود مطرح و تلاش میشود با فشار رسانه‌های ضد ایرانی مانند بی‌بی‌سی فارسی، ایران اینترنشنال و یا رادیو زمانه و همینطور توسط فعالین حقوق بشری وارد گفتمان سیاسی ایران گردد.

در این گفتگو ضمن شرح کامل مفهوم فدرالیسم و ساختار فدرالی و انواع آن توضیح داده شده چرا فدرالیسم چه بر اساس جغرافیا چه بر اساس قومیت سرانجام شومی را برای ایران خواهد ساخت. در ادامه به سوالات و نظرات کاربران توییتر نیز پرداختیم.

این گفتگو بطور کامل در کانال یوتیوب میلاد آقای در دسترس است.

 

 

دنبال کردن هومن یوسفی:

فعال سیاسی، مشروطه خواه، فعالیت سیاسی خود را در نوجوانی با عضویت در انجمن پادشاهی خواه در گوتبرگ سوئد در اواسط دهه ۱۹۸۰ آغاز کرد. با بازگشت به ایران بصورت مستعار نویسنده وبلاگهای مختلفی در زمینه سیاسی و اجتماعی بود و در خفقان حاکم بر ایران با هویت مخفی فعالیت خود را ادامه داد. وی با خروج مجدد از ایران هم‌اکنون ساکن کشور هلند است و با هویت حقیقی برای گسترش گفتمان مشروطه پادشاهی فعال میکند.